Ср, 23.05.2018, 12:29
Головна сторінкаМой профильВыход

Шкільні музеї

Історико-краєзнавчий музейний комплекс школи складається з музею історії школи, кімнати народознавства та музею історії селища Гостомель.

7 лютого 1997 року в день 60 - річчя середньої школи зусиллями педагогічного та учнівського колективів було відкрито музей історії школи, де зібрані і систематизовані всі матеріали, пов`язані з роботою школи, її працівниками та випускниками, починаючи з 30Х років ХІХ ст. до наших днів.

Це був перший результат роботи колективу школи по питанню яке стало одним із проблемних питань школи: "Використання краєзнавчого, пошукового матеріалу в навчально-виховному процесі ". Серед експонатів музею: фотографії, випускні альбоми, класні літописи, книги наказів 40-60х років, протоколи педрад, учнівські зошити та підручники минулих десятиліть, зразки старої шкільної форми, табелі, свідоцтва та атестати, піонерська та комсомольська атрибутика, відзнаки учнівських та учительських нагород, значки, медалі, учнівське приладдя, архівні та інші документи школи. Так, наприклад, в музеї знаходиться свідоцтво про закінчення Гостомельської школи датоване 1912 роком, фотографії всіх випускних класів починаючи з самого першого випуску, фотографії всіх директорів школи та багато інших цікавих та цінних історичних документів школи, зібраних учнями та вчителями школи.  В 2001-2002 навчальному році наш комплекс в обласному конкурсі шкільних музеїв зайняв третє місце і колектив школи був нагороджений грошовою премією в розмірі 1500 гривень.

Понад шість років працює в школі кімната-музей народознавства. В кімнаті зібрані речі побуту української сім'ї кінця ХІХ початку ХХ століттів. Тут проводяться шкільні виховні заходи, народознавчі свята, уроки історії України, уроки київщинознавства.

22 лютого 2001 року в школі відкритий музей історії селища Гостомель. Музей історії рідного селища - це кропітка, багаторічна краєзнавча робота учнів школи та учителів історії Кушнір О.М. і Ярильченко Н.В. Музей налічує більше 2000 експонатів. Серед них: речі побуту, одягу, фотографії, зразки продукції місцевих заводів, документи та інші цікаві і цінні експонати. На основі трьох наших музеїв створено шкільний історико-краєзнавчий комплекс.

В 2007-2008 навчальному році нашому шкільному музею присвоєно звання "Зразковий шкільний музей"
Завітайте до наших музеїв !!!

«  Травень 2018  »

Освітні сайти регіону

Каталог україномовних сайтів Сервер поздоровлень, побажань та привітань Valid HTML 4.01 Transitional Украинский портАл Українська Банерна Мережа