Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів N13
Ср, 17.10.2018, 19:50
Головна сторінкаМой профильВыход

Меню сайту

Наше опитування
Чи задоволені Ви роботою школи?
Всього відповіли: 710

Інформація для батьків

РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ
по загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 м. Ірпеня
на 2008 - 2009 навчальний рік
 Зарядка - 8.20
1. 8.30 - 9.10
2. 9.25 - 10.05
3. 10.20 - 11.00
4. 11.15 - 11.55
5. 12.10 - 12.50
6. 13.00 - 13.40
7. 13.45 - 14.25

Г Р А Ф І К
харчування учнів ЗОШ І-Ш ступенів № 13 м. Ірпеня
в 2008-2009 навчальному році


1 перерва 9.10 – 9.25 - харчуються учні 1-А, 1-Б,  1-В - сніданок,  2-А, 2-Б, 2-В,  3-А, 3-Б, 3-В,  4-А, 4-Б
2 перерва 10.05 – 10.20 – харчуються учні 5-А, 5-Б, 5-В 6-А, 6-Б, 6-В,  6-Г
3 перерва 11.00 – 11.15 – харчуються учні 7-А, 7-Б, 7-В,  7-Г, 7-Д,  8-А, 8-Б
4 перерва 11.55 – 12.10 – харчуються учні 9-А, 9-Б, 9-В,  9-Г,  10-А, 10-Б,  11-А, 11-Б, 11-В
12.30 – 13.00 – харчуються учні 1 – 3 класів ЗОШ І ступеня № 16,  ГДП ( 1-А, 1-Б, 1-В)

Розклад уроків
Розклад для учнів 1-4 класів
Робота батьківського комітету школи
С П И С О К
ГОЛІВ БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 м.Ірпеня
2008-2009 навчальний рік


1-А клас - Головко Людмила Миколаївна
1-Б клас - Черінський Микола Геннадійович
1-В клас - Сластьоненко Людмила Петрівна
2-А клас - Дудченко Тетяна Всеволодівна
2-Б клас - Ракша Аліса Миколаївна
2-В клас - Голуб Світлана Володимирівна
3-А клас - Осадча Ірина Вікторівна
3-Б клас - Заєць Валентина Петрівна
3-В клас - Горева Наталія Миколаївна
4-А клас - Бондаренко Григорій Володимирович
4-Б клас - Токаревський Микола Миколайович
5-А клас - Павленко Надія Віталіївна
5-Б клас - Магдик Катерина Анатоліївна
5-В клас - Кузьменко Тетяна Сергіївна
6-А клас - Кальбенко Сніжана Олександрівна
6-Б клас - Дацій Олена Вікторівна
6-В клас - Сошнєва Галина Миколаївна
6-Г клас - Потей Світлана Євгенівна
7-А клас - Сірий Ігор Володимирович
7-Б клас - Руденок Тамара Володимирівна
7-В клас - Маковська Світлана Василівна
7-Г клас - Коваленко Віра Станіславівна
7-Д клас - Хоміцька Надія Володимирівна
8-А клас - Вашуленко Ігор Миколайович
8-Б клас - Мегедь Володимир Леонідович
9-А клас - Кравченко Олена Анатоліївна
9-Б клас - Яцентюк Ніна Олександрівна
9-В клас - Мамчур Вікторія Іванівна
9-Г клас - Гусачова Надія Василівна
10-А клас - Подлєсна Тетяна Миколаївна
10-Б клас - Косько Володимир Степанович
11-А клас - Субота Ірина Миколаївна
11-Б клас - Додузінська Олена Олександрівна
11-В клас - Небога Віктор Григорович

Робота піклувальної ради школи
Форма входу

Календар новин
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук по новинах

Друзі сайту

Освітні сайти регіону

Статистика

Володимир Захлюпаний © 2008

Каталог україномовних сайтів Сервер поздоровлень, побажань та привітань Valid HTML 4.01 Transitional Украинский портАл Українська Банерна Мережа