Вт, 25.09.2018, 05:35

Пошук інформації

Що знайти?

Шкільна бібліотека

Бібліотека складаеться з: абонементу, читальної зали, двох книгосховищ, кімнати казок. Площа 200 м2. Читальний зал налічує 50 місць.  Площа залу 100м2.

Абонемент
 Абонемент обслуговує 50 учнів, 100 вчителів, 200 студентів випускників нашої школи

Кімната казок
У кімнаті казок спеціальне обладнання і особливе оформлення стелажів. На полицях розставленні не тільки книжки, а й улюблені герої казок. Тут проводяться читання, перекази книжок, вікторини по казках, лялькові вистави.

Книгосховище для підручників
Бібліотечний актив готує огляд нових надходжень.
  Тут збегігаються підручники та проводиться обробка підручників.

Медіатека
В шкільній бібліотеці знаходиться близько 100 електронних навчальних засобів, енциклопедій, програмних засобів.
  Кожного року шкільна бібліотека оформляє передплату на періодичні видання 70 назв газет і журналів. З них: Підписано централізовано- 20. За рахунок господарської діяльності школи-35. Спонсорські кошти-15

Фонд шкільної бібліотеки

Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки

Масово-інформаційно-бібліотечна робота

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

Учні нашої школи не тільки є хорошими читачами які беруть участь у багатьох заходах, що проходять у школі і бібліотеці. Вони є учасниками різноманітних конкурсів, на яких ставали переможцями і лауреатами. Так, учениці 4-А класу, Резва Яна і Уховська Таня стали переможцями конкурсу “Хочу читати”, який проводив журнал “Пізнайко”.
 сеукраїнський конкурс “Моя мала Батьківщина” проводився 18 листопада 2006 року Українським фондом соціальних гарантій військовослужбовців і Національною бібліотекою України для дітей. Завдання конкурсу-написання та виготовлення книжки-саморобки про історію,культуру та сьогодення своєї малої Батьківщини. Учасниками конкурсу були діти з усіх регіонів України віком від 6 до 16 років. Від нашої школи участь у конкурсі брали Уховська Марина і Литвиненко Олексій.
Уховська М. у своїй роботі відобразила любов до свого рідного краю, до рідної школи. Вона розкрила культуру сьогодення своєї малої Батьківщини. Робота Марини була відзначена як одна з найкращих, вона зайняла І місце, отримала головний приз і Диплом першого ступеня у віковій категорії 6-10 років. Марині подарували електронну енциклопедію та мобільний телефон.
Олексій свою роботу присвятив історії свого селища, він зайняв ІІ місце і отримав грамоту в номінації: за знання історії малої Батьківщини у віковій категорії 11-16 років. В подарунок олексій отримав комплект дисків та фотопарат.

«  Вересень 2018  »

Освітні сайти регіону

Алла(46), Maria2509(35), vigulko(63), Лариса(53)

.