Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів N13
Нд, 11.04.2021, 14:55
Головна сторінкаМій профільВихід | RSS

Меню сайту

Наше опитування
Чи задоволені Ви роботою школи?
Всього відповіли: 716

Пошук інформації

Що знайти?


Виховна робота в школі

 Наша школа покликана стати тим місцем для особистості учня і вчителя, де буде духовно збагачуватись кожен учасник навчально- виховного процесу, де буде формуватись громадянська зрілість і особиста відповідальність за свій вклад у національно- культурне відродження України у розбудову держави .
  На сучасному етапі розвитку суспільства педагогічний колектив школи , розуміючи потребу докорінного переосмислення виховної системи, насамперед виходить з таких позицій :
  • Визнання того, що школа-навчальний заклад, покликаний відповідати  потребам і умовам сучасного стану соціального розвитку України та  забезпечувати освітні потреби селища Гостомель в першу чергу.
• Школа має бути конкурентноздатною й престижною, а це можливо лише в режимі неперервного розвитку і творчого пошуку прогресивних технологій, методик зростання професіоналізму на педагогічному та управлінському рівні.
  Вирішуючи ці завдання школа має забезпечувати різні види діяльності в широкому спектрі позакласної сфери-гуртковій, профільній, спортивній, художньо-естетичній роботі, максимально сприяючи розвитку і самовизначенню особистості дитини.
• Вирішення поставлених завдань можливе лише в атмосфері доброзичливості, довіри, співробітництва, відповідальності на всіх рівнях шкільного педагогічного простору .

Структура виховної роботи школи


  На сьогодні ми маємо реальні підтвердження успіхів своєї праці у багатьох напрямах. Зокрема, протягом останніх років за підсумками рейтингової системи серед шкіл міста Ірпеня наша школа займає лише призові місця: (2004- 2005 н. р. –ІІІ місце ; 2005-2008 н. р. – ІІ місце, 2008-2008 н. р. – ІІ м.) .
  У школі діє історико-краєзнавчий музейний комплекс, який включає в себе узей історії школи, музей історії селища Гостомель, кімнату народознавства.
  У 2001 році історико-краєзнавчий музейний комплекс школи брав участь в обласному конкурсі на кращий шкільний музей і зайняв ІІІ місце, в листопаді місяці 2001 року Управлінням освіти і науки Київської обласної держадміністрації видане свідоцтво про відомчу реєстрацію музею при закладі освіти системи Міністерства освіти і науки України. У 2008 р. підготовлені матеріали і подані на участь в конкурсі ,,Зразковий музей” .
Музей став центром виховної роботи в школі. У музеї систематично проводяться тематичні, оглядові екскурсії для гостей та учнів школи. Проводяться виставки, семінари, зустрічі з ветеранами війни ,з цікавими людьми селища. У кімнаті народознавства проходять народознавчі свята, уроки з курсу Київщинознавство.
  Важливе місце у системі виховної діяльності школи посідає управління навчально- виховним процесом. У нашій школі це чіткий розподіл обов’язків між адміністрацією, всіма членами педагогічного колективу, творча співдружність з позашкільними закладами Приірпіння , використання ініціативи громадських організацій, залучення учнівського самоврядування тобто чіткий розподіл праці та встановлення функціональної залежності між усіма педагогічними системами та підсистемами .
  З метою забезпечення відповідності діяльності школи державним стандартам та надання допомоги вчителям у підвищенні рівня виховної роботи, у школі постійно здійснюється управління та внутрішкільний контроль за виховною роботою за системою.
 Аналізуючи стан виховної роботи школи варто сказати, що пріоритетними на сучасному етапі є:
- реалізація науково-пізнавального потенціалу освітніх галузей;
- використання пошуково-краєзнавчого та місцевого матеріалу з метою піднесення ефективності навчально-виховного процесу.
- використання сучасних інформаційних технологій в управлінській діяльності та в навчально-виховному процесі школи.
- збереження морального, фізичного та психічного здоров’я підростаючого покоління;
- виховання патріотизму, громадянських якостей особистості;
- розвиток у дітей творчих здібностей, підтримка обдарованих дітей.
Для проведення підсумків різних видів контролю за станом виховної роботи використовуються такі форми: накази, індивідуальні бесіди, винесення відповідних питань на нараду при директорі, на засідання педагогічної ради, методичні об’єднання та наради класних керівників. Виконуючи основні завдання виховання учнів у школі спільно з педагогічним колективом використовуємо різноманітні форми й методи роботи: колективні творчі справи, години спілкування, бесіди, свята, зустрічі, екскурсії, конкурси, огляди, акції, виставки.
     Створений системний підхід до управління процесом виховання. За структурою виховну роботу у нашій школі ми ділимо на чотири ланки.
    З метою стимулювання роботи у школі діє рейтингова система оцінки діяльності педагогів та окремо учнів Як підсумок виховної діяльності класних керівників , класних колективів в кінці навчального року проходить нагородження . Кращі класні колективи визначаються в номінаціях ,,Громадсько- активний клас ”, ,,Зразковий клас ”.
   Конкретне планування виховної роботи школи - важлива умова її успішної діяльності. Плануючи виховну роботу, спільно з адміністрацією школи, класними керівниками, учителями-предметниками, активом учнівського самоврядування складаємо декілька видів планів виховної роботи у школі.
Існує система планування виховної роботи заступника директора школи з виховної роботи .
  У школі налагоджена робота з обдарованими дітьми розроблені основні напрями та завдання роботи з обдарованими , складений план виховної роботи для реалізації програми ,,Обдарована дитина” ) в якому враховано, що поняття ,,обдарованість ” поєднує природні, інтелектуальні, творчі, спортивні здібності, які сприяють глибокому розумінню навколишнього світу, окремих напрямів науки і як результат – високий рівень самореалізації кожного учня. Ведеться картка обдарованої дитини , кожен класний керівник має інформацію про дітей класу відносно здібностей всіх учнів в класі.
  Значна увагу приділяється питанню створення умов та вихованню обдарованих дітей, створений проект ,,Творча вітальня ” .
 Адміністрація школи забезпечує участь дітей у Всеукраїнських , обласних , міських та шкільних конкурсах , фестивалях , олімпіадах, засіданнях МАН. Щорічно школа має переможців , лауреатів та призерів багатьох конкурсів :
    Вже вшосте в останні дні осені буде проведено загальношкільний фестиваль ,,Осінній зорепад ”. Виявляти творчі здібності, таланти дітей, неповторність та оригінальність, безкінечну фантазію – ось основне завдання традиційних шкільних фестивалів ,, Осінній зорепад ”, у рамках яких проходять конкурси: на кращого ведучого різнопланових програм; огляди інсценованих українських народних пісень, пісень воєнних років; фестивалі театральних колективів мод, конкурси ,, Міс Осінь ” та ,, Міс Гостомель “, ,,Нумо, україночки”, конкурс кліпів, конкурс,, Алло, ми шукаємо таланти !” . Щорічно на міському фестивалі ДЮП команда школи займає призові місця. Має нагороди за участь в обласних змаганнях. За участь у міському фестивалі театрів мод , учні нашої школи одержували нагороди за І –е місце , лауреати обласного конкурсу. Талановиті, обдаровані школярі за результатами діяльності за рік на Святі Останнього дзвоника крім грамот та цінних подарунків від школи відзначаються грошовими преміями від керівництва ВАТ Гостомельського склозаводу, а також Гостомельської селищної ради.
  Інформаційні технології мають сьогодні пріоритетне значення в усіх сферах діяльності, визначають розвиток суспільства завтрашнього дня. Розуміючи важливість впровадження інформаційних технологій, адміністрація нашої школи створює належні умови для комп’ютеризації навчального закладу. Використання комп’ютерних технологій у виховній роботі підвищує її ефективність. Так на сайті школи викладена інформація про виховну роботу школи: створена електронна база всіх виховних заходів, конкурсів, сценаріїв, розроблені виховні години. З використанням сучасних інформаційних технологій підготовлені і проведені загальношкільні заходи : 70- річчя Гостомельської школи, традиційна зустріч випускників ( 2008 р.), випускні вечори ( 2008, 2008 р.р.) , педагогічна рада ,, Роль класного керівника в системі виховної роботи школи “, багато виховних заходів підготовлених і проведених класними керівниками в мультимедійному класі зі своїми учнями з використанням сучасних інформаційних мультимедійних технологій..
  Виховна система нашої школи – це складна психолого -соціо-педагогічна сукупність, яка охоплює весь педагогічний процес, інтегруючи навчальні заняття, позаурочне життя дітей, різноманітну діяльність і спілкування за межами школи. Школа працює у творчій співдружності з багатьма закладами Приірпіння.
 а базі школи працює 24 гуртки, з них 11 шкільних, 7 від ЦТДЮ, та 6 від спортивної школи.
  Саме школа тепер єдина структура зацікавлена у позитивному розвитку особистості школяра . Ось чому викликає тривогу збільшення кількості дітей з девінантною поведінкою. Корекційно-виховна робота об’єднує зусилля адміністрації школи, психологічної служби, класних керівників .
Усвідомлюючи важливість радикальних змін у всіх сферах життя у нашій школі діє система профілактичної роботи по попередженню правопорушень серед школярів, створена рада профілактики правопорушень
  Адміністрація школи дбає про результативну систему співробітництва : взаємодію з батьками в формі своєрідного всеобучу з запрошенням до співпраці представників громадської організації ,, Заклик ” по превентивному вихованню; по проблемах родинного виховання , по питанню адаптації п’ятикласників наукового співробітника Інституту Педагогіки Вашуленко О.В.. І одна із дієвих форм взаємодії з батьківською громадськістю - індивідуальна робота, залучення батьків до позанавчальної виховної роботи, організації та проведення родинних свят, декад родинного виховання.
  Успіх спільної діяльності педагогів і батьків великою мірою залежить від глибокого знання вчителем учнів, їхніх родин й тому у школі практикується детальне знайомство з родинами за програмою вивчення сім’ї.
 Саме за результами вивчення сім’ї складається соціальнопедагогічні паспорти класів, школи.
  З 2001 року школа випускає власну газету для учнів, учителів та громадськості селища Гостомель ,, Шкільний дзвінок ”, а також її електронну версію www. school13.іrpin.com/schooldz
  Виховна робота нашої школи передбачає кінцеву мету – забезпечити суспільство високоінтелектуальною, духовно багатою , толерантною елітою.
Шляхи досягнення мети вбачаємо в запровадженні сучасних моделей виховання , у впровадженні і апробації інноваційних технологій виховання .
  А головним знаряддям суспільства у вихованні особистості є школа .


УПРАВЛІННЯ ВИХОВНОЮ РОБОТОЮ В Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів N13

ЗОШ І-ІІІст.№ 13 У ТВОРЧІЙ СПІВДРУЖНОСТІ З ПОЗАШКІЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ ПРИІРПІННЯ

МОДЕЛЬ ВИПУСКНИКА ЗОШ І-ІІІ ст. №13 м. ІРПЕНЯ

ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ ДИСЦИПЛІНИ В Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів N13

СИСТЕМА ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗОШ І- ІІІ ст. №13 м.ІРПЕНЯ  ПО ПОПЕРЕДЖЕННЮ ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ВИХОВНИМ ПРОЦЕСОМ У ЗОШ І-ІІІ ст.№13 м. ІРПЕНЯ

СТРУКТУРНА СХЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЙНОГО КОМПЛЕКСУ ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м. ІРПЕНЯ

Самоаналіз виховної роботи школи станом на 1.01.2008р.


Форма входу

Календар новин
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Пошук по новинах

Друзі сайту

Освітні сайти регіону

Міні-чат

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Ирина(52), qwer(35)

  

  Володимир Захлюпаний © 2008

                       .

Каталог україномовних сайтів Сервер поздоровлень, побажань та привітань Valid HTML 4.01 Transitional Украинский портАл Українська Банерна Мережа