Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів N13
Ср, 17.10.2018, 20:21
Головна сторінкаМой профильВыход

Меню сайту

Наше опитування
Чи підтримуєте Ви введення зовнішнього незалежного оцінювання?
Всього відповіли: 890

Позакласна робота
Позакласна та позашкільна робота в школі:
В школі працює:- гуртків - 17; в них займається 346 учнів
В позашкільних гуртках займається:
- музична школа - 43 учні
- спортивна школа - 40 учнів
В гуртках ЦТДЮ - 115 учнів

 
Графік гуртків та секцій

Р О З К Л А Д
 pоботи гуртків
по ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 м. Ірпеня
на 2008-2009 навчальний рік

П О Н Е Д І Л О К

 Друзі книги” - 1-4 кл. - 14.00 - 14.45 - Оксьоненко З.В. - бібліотекар
Хореографічний - 1-2 кл. - 12.00 - 12.45 - Дорошенко О.М. - учитель хореографії
Хореографічний - 3-4 кл. - 12.50 – 13.35 - Дорошенко О.М. - учитель хореографії
Хореографічний - 5-7 кл. - 13.45 – 15.10 - Дорошенко О.М. - учитель хореографії
Юний натураліст - 7-і кл - 13.45 - 14.30 - Черепинець В.В. - учитель біології
Етнографічний гурток - 3-5 кл. - 12.00 - 13.35 - Осецька Л.Т. - учитель німецької мови
Етнографічний гурток - 6-9 кл. - 13.50 - 15.25 - Осецька Л.Т. - учитель німецької мови
Англійська мова 4 кл. – 12.50- 14.25 - Куць Ф.Ф. - учитель англійської мови
ЗФП - 8-9 кл. - 14.30 - 16.00 - Нікітін М.А. - учитель фізкультури
Волейбол - 5-6 кл. - 14.30 - 16.00 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Волейбол - 9-11 кл. - 16.00-18.15 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Рідне слово - 7-10 - 14.00- 15.35 - Литвиненко І.Л. –учитель українськ.мови л-ри
Бібліографічний - 1-4 кл. - 12.00 - 13.35 - Оксьоненко З.В. - бібліотекар
 
В І В Т О Р О К

Спец. мед. група - 1-4 кл. - 7.50 - 8.20 - Нікітін М.А. - учитель фізкультури
Вокальний - 1-11 кл. - 13.45 – 15.15 - Дубовецька А.М. - учитель музики
Цікава математика - 6-7 кл. - 13.45 - 14.30 - Давиденко Н.М. – учитель математики
Юний програміст ” - 8- 11 кл. - 15.15 - 16.00 - Овсієнко Л.М. - учитель інформатики
Гурток сопілкарів - 1-7 кл. - 12.00 - 13.35 - Коваленко Л.С. - учитель музики
Вишивання - 5-7 кл. - 12.00 - 13.35 - Жовнір О.М.
ЗФП - 8-9 кл. - 14.30 - 16.00 - Нікітін М.А. - учитель фізкультури
Волейбол - 3-4 кл. - 14.30 - 16.00 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Волейбол - 7-8 кл. - 16.00-18.15 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Волейбол - 9-11 кл. - 18.15-19.45 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Туристсько-краєзнавчий - 9-10 кл. - 14.00-15.35 - Дебелий А.В. -учитель географії
Літ.студія ,,Дебют “ - 6-11кл - 13.45-15.20 - Чернюк М.І. - учитель українськ.мови л-ри
„Друзі книги” - 1-4 кл. - 13.00 - 14.35 - Оксьоненко З.В. - бібліотекар
 
С Е Р Е Д А

Спец. мед. група - 1-4 кл. - 7.50 - 8.20 - Нікітін М.А. - учитель фізкультури
Краєзнавчий - 10-11кл. - 13.45 - 14.30 - Романченко Г.В. - учитель історії
Хореографічний - 1-2 кл. - 12.00 - 12.45 - Дорошенко О.М. - учитель хореографії
Хореографічний - 3-4 кл. - 12.50 – 13.35 - Дорошенко О.М. - учитель хореографії
Хореографічний - 5-7 кл. - 13.45 – 15.10 - Дорошенко О.М. - учитель хореографії
Вокальний ансамбль - 1-6 кл. - 13.00 - 14.35 - Коваленко Л.С. - учитель музики
Бісероплетіння - 1-4 кл. - 13.00 - 14.35 - Жовнір О.М.
ЗФП - 6-і класи - 14.30 - 16.00 - Асадов Р.С. - учитель фізкультури
Волейбол - 9-11 кл. - 16.00-18.15 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Літ.студія ,,Дебют “ - 6-11кл - 14.00-16.25 - Чернюк М.І. - учитель українськ.мови л-ри
Бібліографічний - 1-4 кл. - 12.30 – 14.05 - Оксьоненко З.В. - бібліотекар
Ляльковий театр - 1-4 кл. - 12.40 – 14.05 - Уховська Л.М. – учитель поч. класів
 
Ч Е Т В Е Р

Вокальний - 1-11 кл. - 13.45 – 15.15 - Дубовецька А.М. - учитель музики
Етнографічний гурток - 3-5 кл. - 12.00 - 13.35 - Осецька Л.Т. - учитель німецької мови
Етнографічний гурток - 6-9 кл. - 13.50 - 16.15 - Осецька Л.Т. - учитель німецької мови
Рідне слово - 7-10 - 14.00- 15.35 - Литвиненко І.Л. –учитель українськ.мови л-ри
Літ.студія ,,Дебют “ - 6-11кл - 13.45-15.20 - Чернюк М.І. - учитель українськ.мови л-ри
„Друзі книги” - 1-4 кл. - 12.00 - 14.35 - Оксьоненко З.В. - бібліотекар
 
П’Я Т Н И Ц Я

Голка - чарівниця - 6-7 кл. - 14.00 - 14.45 - Койда Н.О. - учитель обслугов. праці
Юний журналіст - 8-10 кл - 14 .00 -14.45 - Шушкевич С.Л. – учитель укр.мови та л-ри
Вишивання - 5-7 кл. - 12.00 - 13.35 - Жовнір О.М.
ЗФП - 8-9 кл. - 14.30 - 16.00 - Нікітін М.А. - учитель фізкультури
ЗФП - 7-і класи - 14.30 - 16.00 - Асадов Р.С. - учитель фізкультури
Волейбол - 3-4 кл. - 14.30 - 16.00 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Волейбол - 7-8 кл. - 16.00-18.15 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Літ.студія ,,Дебют “ - 6-11кл - 14.00 15.35 - Чернюк М.І. - учитель українськ.мови л-ри
Ляльковий театр - 1-4 кл. - 12.40 – 14.30 - Уховська Л.М. – учитель поч. класів
 
С У Б О Т А

ЗФП - 5-і класи - 9.00- 10.30 - Асадов Р.С. - учитель фізкультури
Теніс - 1-4 кл. - 10.00- 10.45 - Галатенко О.М. - тренер-інструктор
Теніс - 5-6 кл. - 10.50-11.35 - Галатенко О.М. - тренер-інструктор
Теніс - 7-9 кл. - 11.40-12.25 - Галатенко О.М. - тренер-інструктор
Волейбол - 7-8 кл. - 10.00-12.15 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Волейбол - 9-11 кл. - 12.15-14.30 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Волейбол - 5-6 кл. - 14.30 - 16.00 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
Волейбол - 3-4 кл. - 16.00-17.30 - Вдовіна Л.М. - учитель фізкультури
 
Н Е Д І Л Я

Теніс - 1-4 кл. - 10.00- 10.45 - Галатенко О.М. - тренер-інструктор
Теніс - 5-6 кл. - 10.50-11.35 - Галатенко О.М. - тренер-інструктор
Теніс - 7-9 кл. - 11.40-12.25 - Галатенко О.М. - тренер-інструктор
 
 



Форма входу

Календар новин
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук по новинах

Друзі сайту

Освітні сайти регіону

Статистика

Володимир Захлюпаний © 2008

Каталог україномовних сайтів Сервер поздоровлень, побажань та привітань Valid HTML 4.01 Transitional Украинский портАл Українська Банерна Мережа