Пт, 20.07.2018, 12:43

Початок » 2015 » Червень » 15

30 травня-найочікуваніший день для кожного випускника! Цього дня вони отримують атестати, та найголовніше-на них чекає випускний бал! Неймовірно вродливі,гарні дівчата та хлопці,які подорослішали,здається,за один день, востаннє зайшли зі своїми класними керівниками та поки ще однокласниками на шкільне подвір’я рідної школи під алеєю з вишитих  рушників від їх батьків. Отримали золоті медалі 3 медалісти школи! Слова - настанови висловили директор школи Захлюпаний В.М.,заступник директора з навчально-виховної роботи Колесник Н.А., перша вчителька Левченко І.В., і звісно,класні керівники Бурлачук Н.П. та Смик Т.Р.
 Батьки вручили своїм дітям коровай, пов’язали рушники і запросили на зворушливий танок. Урочиста лінійка закінчилася неймовірно запальним і оригінальним вальсом під бурхливі оплески всіх глядачів. А потім був концерт від випускників для вчителів, батьків та друзів. Гортали на сцені випускний альбом, згадуючи шкільні роки,і вручали нагороди та квіти вчителям на знак вдячності за їх терплячість та небайдужість.  Хочеться вірити,що у всіх  випускників 2015 року ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Переглядів: 1280 | Дата: 15.06.2015 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Ось дочекалися ,нарешті, закінчення навчального року всі учні та і вчителі. Зібралися на подвір’ї школи Ірпінської загальноосвітньої школи №13 гомінка яскрава по-українському вбрана молодь, випускники , вчителі та гості свята-свята останнього дзвоника.
 Голосно та від щирого серця лунав Гімн України у виконанні всіх дітей та дорослих.Схилили голови під час хвилини мовчання на честь загиблих воїнів-героїв, завдяки яким ми маємо можливість жити та навчатись у своїй державі.
 Як завжди, цього дня, талановиті учні та вчителі збирали врожай нагород за результативну роботу протягом року. Почесні гості, присутні на святі, щиро бажали миру, добра та розквіту всім присутнім, а також не забули і про подарунки кращим з кращих! Тож радість від свята з усіма розділили Кириченко А.І., Гостомельський селищний голова, Семко Н.Г.,депутат обласної ради Київської області, Прилипко Ю.І.,депутат Ірпінської міської ради, Ситніков В.І.,директор по персоналу АТ «Ветропак Гостомельський склозавод», Бондаренко В.І. дир ... Читати далі »

Переглядів: 1110 | Дата: 15.06.2015 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

З метою популяризації досягнень науки, залучення учнівської молоді до наукових досліджень у травні 2015 року учні 10-класу,юні дослідники, разом   з педагогічним керівником Філіпчук В.І. брали участь у профорієнтаційній конференції для учнів – членів  МАН України Київської області у приміщенні Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у м.Києві. Перед учнями виступали науковці вищих навчальних закладів м. Києва та Київської області.

Переглядів: 912 | Дата: 15.06.2015 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

«  Червень 2015  »