Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів N13
Сб, 24.03.2018, 12:06
Головна сторінкаМой профильВыход | RSS

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповіли: 1307

Початок » 2015 » Березень » 29 » Атестація– це визнання відповідності педагогічних працівників
Атестація– це визнання відповідності педагогічних працівників

    Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності школи. Атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні колективу, який складається із творчої особистості педагога.
  Школа має закладати фундамент для  формування демократичного суспільства , в якому освіченість , вихованість , культура є найвищими цінностями. Важливо підготувати педагогічні кадри та навчально - матеріальну  базу для охоплення всебічним навчанням дітей.
     Зміни в змісті й структурі загальної середньої освіти вимагають підвищення науково-методичного  рівня вчителя. Учитель повинен уміти досягти  поставлених завдань, стимулювати особисті досягнення учнів не лише контролюючи , а поділяючи відповідальність  за результати співпраці з ними, займатись не лише  просвітництвом, а здійснювати життєтворчу та культуротворчу місії.
           Для того, щоб виконати ці та інші завдання, вчителю необхідно постійно підвищувати свій науково-методичний рівень. Підвищенню науково-методичного рівня професійної майстерності сприяє атестація педагогічних працівників. Адже один із принципів атестації передбачає стимулювання безперервної фахової та загальної освіти. За результатами атестації визначаються відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються категорії, педагогічні звання.
Метою атестації в нашій школі є: 
-активізація творчої професійної діяльності,
-стимулювання безперервної спеціальної і загальної освіти,
-активізація якісної роботи, 
-підвищення відповідальності за результати навчання і виховання, 
-забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної роботи.
    19 березня в закладі проатестовано 9 педагогічних працівників,які узагальнили свою роботу в міжатестаційний період у вигляді електронного портфоліо й мали змогу крім презентації робочого місця презентувати власне портфоліо на засіданні атестаційної комісії. Атестаційною комісією І рівня Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13 прийнято рішення про відповідність всіх педагогічних працівників займаній посаді й присвоєння відповідних категорій; кваліфікацію «спеціаліст другої категорії» - присвоєно учителю англійської мови Куліш Г.Г.,учителю географії та економіки Антонюк Ю.О., кваліфікацію «спеціаліст першої  категорії» - присвоєно учителям - учителю історії Василів В.Ю., учителю початкових класів Чухрай З.П., вихователю ГПД Самсоненко В.В., практичному психологу Боднар Н.Д.. Керівникам  гуртків Соболь І.Д.,Дубовецькій А.М.- встановлено 10 тарифний розряд. Порушено клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня при  управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради Київської області про підтвердження Дубовецькій Аллі Миколаївні  кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший учитель».                                     
   Пам’ятаємо, що атестація в школі – безперервний процес, завершення якого в ході поточного навчального року є також і початком атестації педагогічних працівників у новому навчальному році згідно з планом атестації на п'ять років.            

 

Переглядів: 349 | Добавив: school13 | Рейтинг: 5.0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Календар новин
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пошук по новинах

Друзі сайту

Статистика

Володимир Захлюпаний © 2008