Благодійний концерт «Даруємо надію» - 27 Квітня 2015 - Офіційний сайт ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м.Ірпеня
Чт, 08.12.2016, 16:06

Початок » 2015 » Квітень » 27 » Благодійний концерт «Даруємо надію»
Благодійний концерт «Даруємо надію»

Світ не для того, напевно, існує,  щоб жити весь час лиш у сірих тонах. А колір нам тільки усмішки дарують. На свіжо-рожевих дитячих вустах! Захистити нашу Батьківщину, захистити наш народ, наших дітей, наше майбутнє. Саме з такими думками стоять на передовій наші хлопці, чоловіки, брати. Заради кого віддають своє життя наші військові? Заради нас і наших дітей. Але захистити дітей, допомогти їм можемо, і просто забов’язані, і ми. Наша держава повинна надавати допомогу і забезпечувати важкохворих необхідними ліками, але все залишається тільки на словах. Скільки хворих дітей потребують нашої допомоги! Цей нестерпний біль безжалісно крає наші серця і душі. На цей біль відгукнулися самі діти. Члени учнівської ради Ірпінської ЗШ I-III ступенів № 13 на чолі з головою учнівської ради
Поляновською Веронікою виступили з ініціативою і звернулися до Ради лідерів Приірпіння та до всіх учнів нашого регіону з пропозицією провести благодійний концерт, і всі кошти, зібрані під час концерту, перерахувати конкретній дитині.
 Дуже приємно, що на звернення дітей відгукнулися учні всіх шкіл нашого Приірпіння. Нас підтримало Управління освіти та науки Ірпінської міської ради. Для того, щоб зібрати більше коштів, учні Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів № 13 напередодні провели благодійний ярмарок, який пройшов не тільки в школі, а  також і на підприємстві АТ «Vetropak Гостомельський склозавод». Завдяки небайдужості людей було зібрано 17 315 грн.
 3 квітня пройшов благодійний концерт, щоб допомогти важкохворій маленькій дівчинці - Вероніці , аби подарувати їй надію на щасливе майбутнє. Учасниками концерту стали учні різних шкіл Ірпінського регіону, які підготували просто вражаючі номери художньої самодіяльності.  Підтримати дітей приїхали учасники та переможці пісенного шоу України Х-Фактор: Бабак Д., Рувінський Д., Ульянич В. Коли вони вийшли на сцену, то були дуже здивовані, тому що зал був переповненим, навіть деяким із присутніх учнів довелося дивитися концерт стоячи.
 Діти - наше майбутнє. І сьогодні організатори акції своїми діями ще раз довели, що наша молодь - міцна сила, яка може об’єднувати, допомагати, перемагати, а головне-дарувати надію!
 Загальна сума, яку наприкінці концерту на сцені передали мамі маленької Вероніки становила 23462 грн. Дякуємо всім дітям і всім небайдужим, які приєдналися до дітей для допомоги!
Не залежить доброта від зросту,
Не залежить доброта від віку
Доброта з роками не старіє
Доброта, як сонце гріє…
Кажуть : «Краса врятує світ». А я хочу сказати, що доброта і небайдужість врятують світ!
Педагог-організатор Ірпінської ЗШ №13 Дорошенко О.М.

«  Квітень 2015  »