Дні здоров’я та спорту - 5 Червня 2015 - Офіційний сайт ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м.Ірпеня
Чт, 08.12.2016, 16:06

Початок » 2015 » Червень » 5 » Дні здоров’я та спорту
Дні здоров’я та спорту

25 та 27 травня в Ірпінській загальноосвітній школі №13 відбувся День здоров’я та спорту. 25 травня учні 1-4-х класів змагалися в різних видах спорту, естафетах на стадіоні школи. Учні демонстрували свою спритність та витривалість. Переможці отримали дипломи за призові місця, а всі учасники змагань були нагодовані ,традиційною для цих змагань, кашею .
27 травня, за ініціативи учнівського самоврядування, було організовано та проведено спортивне свято для учнів 5-11 класів. Головний суддя змагань Нікітін Микола Анатолійович на урочистій лінійці оголосив порядок проведення змагань, і всі організовано рушили на стадіон. Першими свою майстерність продемонстрували вихованці спортивної секції «Тхеквондо»,які займаються в нашій школі, показавши свої прийоми. Потім учні змагалися у стрибках на скакалках ( до речі, разом із вчителями),підтягуванні на перекладині, армрестлінгу, перетягуванні канату, естафетах, грали у волейбол. Приємно було спостерігати за тим, як дружньо та гаряче підтримували учасників змагань їх однокласники та друзі.
Після закінчення змагань, на подвір’ї школи було організовано урочисте нагородження переможців. Усіх учасників привітав та  порадував своїм виступом хореографічний колектив «Хвиля танцю»,худ.керівник Соболь І.Д.
Директор школи Захлюпаний В.М. особисто привітав та нагородив не лише переможців змагань Дня здоров’я та спорту, а й всіх спортсменів-призерів школи, які протягом року виборювали перемоги для школи у різних змаганнях міського та обласного рівнів подяками, медалями та шоколадками. Також було вручено окрему нагороду для лідера учнівського самоврядування школи-Поляновської Вероніки за її ініціативи.
  Свято вдалося на славу!

«  Червень 2015  »