Вт, 26.09.2017, 03:57

Початок » 2015 » Лютий » 21 » Кохання зігріє серця!
Кохання зігріє серця!

14 лютого-день, на який так чи інакше чекає кожна людина, яка вірить у кохання . Особливо популярним стало це свято серед молоді-адже попереду мрії, сподівання і щирі взаємні почуття. По-справжньому святковим був цей день в Ірпінській загальноосвітній школі №13 напередодні 14 лютого-у п’ятницю тринадцятого. Учні чергового класу зустрічали вчителів та учнів з вирізаними червоними сердечками. Вестибюль був прикрашений оригінальними газетами-листівками, які дарували настрій всім, хто їх читав. Незмінним атрибутом цього дня ,звісно,була вітальна скринька, до якої кожен бажаючий вкидав своє послання у вигляді «валентинок», які згодом розносили до адресатів «посланці-поштарі». Нововведенням цього року, ініційоване активними членами учнівського самоврядування школи, став своєрідний дрес-код: учні мали мати на собі елемент червоного кольору або щось червоне з одягу. Цікавинкою стала і « музична» пошта-дівчата з чудовими голосами виконували пісні тим,кому їх було замовлено. До цих щасливчиків потрапили навіть учителі та директор! Та найбільшу порцію позитиву отримали старшокласники наприкінці дня від неймовірно чудового ,веселого ,зворушливого концерту, який самостійно підготували учні з ведучими Поляновською Веронікою та Лісовою Вікторією. Глядачів порадували  пісні про кохання , власні вірші,  флешмоб від учнів 8-х класів та професійно розіграні сценки з життя закоханих від учнів 10-А та 11-А класів. Віримо,що кохання буде лише взаємним у житті кожної людини, а серця палатимуть від того, що там є любов!

«  Лютий 2015  »