Вт, 26.09.2017, 03:53

Початок » 2015 » Січень » 23 » Новий рік ступає на поріг!
Новий рік ступає на поріг!

Останній тиждень року,що минає,був для дітлахів дуже насиченим: і контрольні дописати,і табелі отримати,а найголовніше-Новий рік зустріти! По-справжньому казковий та веселий настрій на новорічних ранках забезпечили юні актори театрального гуртка Ірпінського ЦТДЮ «Карусель» (керівник Кульбовська Ірина Петрівна),які своєю запальною енергією та театральною майстерністю підкорили усіх глядачів та учнів 1-4-х класів! Але який же Новий рік без Діда Мороза та Снігуроньки?! Старшокласники майстерно відіграли ці ролі для учнів 1-8-х класів ( Вдовиченко Євгеній(10-А кл.), Поляновська Вероніка(11-Бкл.), Хаміна Дарина(8-А кл.). Та головні герої прийшли на свято не самі,а у супроводі новорічної колісниці та подружок Снігуроньки-учасники хореографічного гуртка «Хвиля танцю» (керівник Соболь Ірина Дмитрівна). А про Новий рік нагадала всім присутнім на святі своєю чарівною піснею Шумар Віолета (учениця 5-А кл.). І тут почалися справжні веселощі: ігри, конкурси,хороводи, і звісно,подарунки!
Та в учнів 5-11 класів була вже інша розважальна програма-тут вже кожен з класних колективів демонстрував свою акторську,співочу та танцювальну майстерність,адже більшість класів підготували театральні постановки з українських та світових літературних творів. Усіх присутніх вразила неабияка майстерність та самовіддача під час виконання своїх ролей учнями! Глядачі мали змогу подивитися «Дванадцять місяців»(5-Акл.), «Наталку Полтавку»(5-Бкл.), «Різдвяну пісню на сучасний лад»(6-Бкл.), «Жив був пес»(7-Акл.), «Пригоди Маші та Ведмедя»(8-Акл.), «Пригоди Буратіно»(8-Вкл.), «За двома зайцями»(10-Акл.), «Червона Шапочка»(10-Бкл.), «Ніч перед Різдвом»(11-Акл.). Своєю енергією та танцями підняли настрій учні 6-А класу «Новорічний калейдоскоп», 8-Бкласу «Новорічна пісня» гуморески почули від учнів 5-В та 7-В класів, а піснями піднімали настрій учні 6-В,7-Б,11-Бкласів. Та, звісно,під час свят згадали і про тих,хто перебуває зараз на війні. Саме нашим захисникам присвятили свої музичні зворушливі постановки учні 9-А класу «Повертайся живим» та учні 9-Б класу «Заспіваймо за Україну», яким зал аплодував стоячи!
Дякуємо за підготовку та організацію свята Дорошенко О.М.,педагогу-організатору школи, Дубовецькій А.М.,учителю музики,Соболь І.Д.,керівнику гуртка «Хвиля танцю», Кульбовській І.П.,керівнику гуртка ЦТДЮ,усім класним керівникам та активним учням! Нехай Новий рік принесе всім вам мир,добробут та затишок!
Павленко К.М.,заступник директора з виховної роботи

«  Січень 2015  »