Останній дзвоник - 15 Червня 2015 - Офіційний сайт ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м.Ірпеня
Чт, 08.12.2016, 16:07

Початок » 2015 » Червень » 15 » Останній дзвоник
Останній дзвоник

Ось дочекалися ,нарешті, закінчення навчального року всі учні та і вчителі. Зібралися на подвір’ї школи Ірпінської загальноосвітньої школи №13 гомінка яскрава по-українському вбрана молодь, випускники , вчителі та гості свята-свята останнього дзвоника.
 Голосно та від щирого серця лунав Гімн України у виконанні всіх дітей та дорослих.Схилили голови під час хвилини мовчання на честь загиблих воїнів-героїв, завдяки яким ми маємо можливість жити та навчатись у своїй державі.
 Як завжди, цього дня, талановиті учні та вчителі збирали врожай нагород за результативну роботу протягом року. Почесні гості, присутні на святі, щиро бажали миру, добра та розквіту всім присутнім, а також не забули і про подарунки кращим з кращих! Тож радість від свята з усіма розділили Кириченко А.І., Гостомельський селищний голова, Семко Н.Г.,депутат обласної ради Київської області, Прилипко Ю.І.,депутат Ірпінської міської ради, Ситніков В.І.,директор по персоналу АТ «Ветропак Гостомельський склозавод», Бондаренко В.І. директор ПП "Сигнал", Балашова Т.А.,заступник начальника Управління освіти  та науки м.Ірпеня, Семенчук Володимир-учасник АТО, який вручив всьому учнівському та педагогічному колективу подякував за активну допомогу нашим воїнам протягом року.
 Наприкінці свята всі  гості, вчителі,батьки та діти змогли насолодитися танцювально-музичним флешмобом «Україна-єдина!» від випускників школи та учасників шкільного колективу «Хвиля танцю»,худ.керівник Соболь І.Д..

«  Червень 2015  »