Подорож «До країни народного мистецтва» - 29 Березня 2015 - Офіційний сайт ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м.Ірпеня
Чт, 08.12.2016, 16:09

Початок » 2015 » Березень » 29 » Подорож «До країни народного мистецтва»
Подорож «До країни народного мистецтва»

19 березня до учнів 2-А та 2-Б класів завітали члени  учнівського самоврядування нашої школи Заіка Вікторія та Ющенко Ксенія учениці 8-Б класу, які запропонували дітям провести мандрівку до  країни народного мистецтва. Учні класу зраділи та водночас здивувалися, коли  дівчата представили захоплюючий маршрут подорожі.

Перша станція, на яку потрапили діти, була станція «Пізнавальна країна». Багато цікавого про нашу Україну дізналися учні: традиції, звичаї , а саме головне познайомилися з народними символами нашої Держави і що вони означають.

Свої знання з природознавства, образотворчого мистецтва , а також дуже цікаві малюнки продемонстрували другокласники на станції «Країна народного мистецтва»

А коли хлопчики та дівчатка попадали на наступні  станції «Пісенна країна» та «Країна танцю» у дітей горіли очі,  вони з радістю співали українські пісні. Навіть хлопці не утрималися і показали свій справжній талант і свою майстерність співати. А коли діло дійшло до танців, то Вікторія і Ксюша ледве стримували всіх бажаючих затанцювати, адже приміщення класу не дозволяло показати себе всім одночасно. Дівчата розказали які вони знають українські таночки, а також продемонстрували навіть фрагменти з танців

( колупалочку, притупи,вихиляси тощо).

На останній станції старшокласниці познайомили мандрівників з інформацією про «Гопак». Вони дізналися, що «Гопак» є бойовим видом мистецтва, що кожного року на Україні проводяться змагання «Однотан».

Всім учням дуже сподобалася гра-подорож до країни народного мистецтва.  Вони  подякували Вікторії та Ксенії за цікаву і пізнавальну подорож та з нетерпінням чекають нової зустрічі і залюбки прийматимуть участь у інших заходах.

«  Березень 2015  »