СПОРТИВНА ЕСТАФЕТА «БАТЬКИ І ДІТИ» У 7 – А КЛАСІ - 5 Червня 2015 - Офіційний сайт ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м.Ірпеня
Чт, 08.12.2016, 16:08

Початок » 2015 » Червень » 5 » СПОРТИВНА ЕСТАФЕТА «БАТЬКИ І ДІТИ» У 7 – А КЛАСІ
СПОРТИВНА ЕСТАФЕТА «БАТЬКИ І ДІТИ» У 7 – А КЛАСІ

Вже другий рік до дня сім’ї класний керівник 7-А класу Адамчук Тетяна Анатоліївна та вчитель фізичної культури Нікітін Микола Анатолійович організовують зустріч між учнями та їх батьками. Цього разу батьки змагалися із своїми дітьми у спортивній естафеті. Діти звичайно були спритніші, але й батьки виконували усі завдання старанно та весело. Після веселих спортивних змагань був солодкий стіл, за яким обговорили плани на канікули.

МІЖНАРОДНИЙ  ДЕНЬ  СІМЇ  У  ШКОЛІ

Вже традиційно 15 травня до міжнародного дня сім’ї у нашій школі проходять різноманітні заходи. Так серед учнів початкової школи соціально-психологічна служба школи провела арттерапію за методикою малюнка «Сім’я очима дітей». Дуже цікаво як діти сприймають себе та своїх рідних. Хочеться звернути увагу батьків на те, що деяким дітям не вистачає батьківської уваги та любові.  З учнями середньої ланки соціальний педагог Адамчук Тетяна Анатоліївна провела соціологічне дослідження: « Батьки і діти: чому виникають конфлікти?». Аналізуючи результати дослідження пропонуємо звернути увагу батьків на наступні рекомендації:

ЩО ПОВИННІ ЗРОБИТИ БАТЬКИ, ЩОБ ЗБЕРЕГТИ ЛЮБОВ СВОЇХ ДІТЕЙ?

• У самостійності дитини не слід бачити погрозу.
  • Пам’ятайте, що дитині потрібна не стільки самостійність, скільки право на неї.
  • Хочеться, щоб дитина зробила те, що вам потрібно, - зробіть так, щоб вона сама захотіла цього.
  • Не переобтяжуйте дитину опікою і контролем.
  • Ніколи не займайтеся «виховною роботою» у поганому настрої.
  • Чітко визначте, що ви хочете від дитини (і поясніть їй це), а також дізнайтеся, що вона думає з цього приводу.
  • Не пропустіть моменту, коли досягнуто перших успіхів. Зверніть увагу на них, похваліть дитину!
  • Вкажіть дитині на допущену нею помилку, щоб вона осмислила її.
  • Оцінюйте вчинки, а не особистість. Пам’ятайте: сутність людини і її окремі вчинки – це не одне й те саме.
  • Дайте дитині відчути (усміхніться, доторкніться до неї), що співчуваєте їй, вірите в неї, незважаючи на помилку.
  • Пам’ятайте слова Й.-В. Гете: «У підлітковому віці багато людських достоїнств виявляється в дивних і неординарних вчинках».

Соціальний педагог Адамчук Т.А.

«  Червень 2015  »