Таланти багатодітних родин - 15 Березня 2015 - Офіційний сайт ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м.Ірпеня
Чт, 08.12.2016, 16:07

Початок » 2015 » Березень » 15 » Таланти багатодітних родин
Таланти багатодітних родин

27 лютого у приміщенні виконкому Ірпінської міської ради відбувся традиційний конкурс «Таланти багатодітних родин», у якому взяли участь діти  багатодітних родин з Ірпінського регіону. Усього було близько 50 учасників, які мали можливість показати себе у різних жанрах: спів,хореографія, живопис, музичне виконання, оригінальний жанр.
Нашу школу представляли учні з 2 багатодітних родин.
Стеблевський Іван  (4-А) представив  нашу школу у номінації «Образотворче мистецтво» і отримав диплом за участь у конкурсі, Стеблевський Василь (7-Б клас) показав свою майстерність, виконав на акардіоні  дві композиції: «Гімн України» та «Київський Вальс». За чудове виконання Василь виборов  III місце в номінації «Музичне виконання». Хочу зауважити, що основними суперниками в цієї номінації були учні музичних шкіл.
В номінації «Образотворче мистецтво»  представив нашу школу Чіх Юрій (11-Б клас). Яскраві, вражаючі, теплі, зворушливі роботи  Юрка не залишили байдужими членів журі, які щедро нагородили хлопчину  II місцем та званням «Лауреата конкурсу».
 Справжнім відкриттям конкурсу став для всіх учень 4 - А класу Чіх Олександр, Виявляється, що майже через 4 роки відкрився талант Сашка. І коли він, учень, який ніколи не займався вокалом сколихнув весь зал піснею «Рідна мати моя», були вражені всі, тому що там виступали досвідчені співаки, які навчаються вокальному мистецтву в музичних школах. Сподіваємося, що тепер і Сашко буде професійно навчатися вокалу і стане справжньою майбутньою зіркою!
 Всі діти отримали подарунки від відділу сім’ї та молоді.
Ми вітаємо переможців і висловлюємо подяку батькам багатодітних родин за виховання талановитий дітей!

«  Березень 2015  »