Декада іноземних мов - 15 Березня 2015 - Офіційний сайт ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м.Ірпеня
Чт, 08.12.2016, 16:07

Початок » 2015 » Березень » 15 » Декада іноземних мов
Декада іноземних мов

Кафедра іноземних мов щороку організовує і проводить різноманітні заходи в рамках декади іноземних мов .У нашій школі декада іноземних мов вже давно стала довгоочікуваною подією і своєрідним творчим звітам якому передує клопітка робота усього колективу кафедри. У  2014-2015 н.р. декада проходила з 02.02 по 13.02. 2015 року.
Учні 5-х класів мали змогу показати свої знання та виявляли свою кмітливість у інтерактивні грі “Happy English” ,яку підготували учителі  Бурлачук Н.П., Турбаєва Т.М.,Войналович Н.Ю.,Сич О.І.,Чернушенко І.М. Учні виконували цікаві завдання,демонстрували свої креативні здібності. Під час гри учні показали згуртованість та вміння працювати в команді. Незвичайним та яскравим подарунком вболівальникам була інсценізація казки “Little Red Riding Hood” (учитель Бурлачук Н.П.) та “A nice present” (учитель Турбаєва Т.М.),які презентували учні 5-А класу

05.02.  було проведено інтерактивну гру «The cleverest» між командами  4а класу. Організатори гри - учителі англійської мови Бурлачук Н.П. та Конюшок Н.М. Метою гри була перевірка знань учнів,виконуючи   різні цікаві завдання. Учасники команд мали можливість не лише виявити свої знання з предмету, але і навчитись логічно мислити та проявити свій артистизм та ентузіазм. Від участі у грі діти отримали гарний настрій та гарні бали!  А найголовніше те, що у грі не було переможців, обидві команди набрали однакову кількість балів.

В 5 класах під час декади іноземних мов відбувся перегляд презентацій на тему «Франція – країна мрій». Багато нового учні дізналися про цю чудову країну та її столицю. А учні 6 класів на уроці французької мови прийняли участь у вікторині «А чи знаєш ти Францію», де вони мали змогу показати свої знання з країнознавства.

В 3-А класі пройшла гра “Who Wants to Win” з мультимедійною презентацією. Клас був поділений на дві групи, учні показали свої знання лексики, граматики та орфографії англійської мови.

Учні 8-В класу подарували цікаву та яскраву подорож до англомовних країн:США та Великобританії для учнів 1-5-х класів. Учні молодших класів мали можливість «прогулятися» незвичайними та дивовижними місцями Лондону та Вашингтону. Талановито зроблені  мультимедійні презентації учнями 8-В класу (учитель Турбаєва Т.М.) запропонували інформацію про навколишній світ як систему яскравих образів. Школярі були захоплені такою незвичайною мандрівкою до чудових країн світу.

12 лютого учні 7-А та 7-Б класів брали участь у грі «Брейн ринг». Організатори гри -  учителі англійської мови Войналович Н.Ю. та Бурлачук Н.П. Метою гри  було перш за все розвивати зацікавленість учнів у вивченні англійської мови, а також перевірити знання учнів. Учні мали змогу продемонструвати свої знання виконуючи різноманітні завдання. Переможцем гри стала команда 7-А класу. Від участі у грі діти отримали гарний настрій та високі бали!

«  Березень 2015  »