З поверненням, ГЕРОЇ! - 27 Квітня 2015 - Офіційний сайт ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м.Ірпеня
Чт, 08.12.2016, 16:09

Початок » 2015 » Квітень » 27 » З поверненням, ГЕРОЇ!
З поверненням, ГЕРОЇ!

Пасхальні дні-це час надій,віри у світле майбутнє,а сьогодні ще й радості від повернення рідних захисників додому. Одразу після Великодня , 15 квітня, двері Ірпінської загальноосвітньої школи №13 гостинно відкрилися для зустрічі НАШИХ захисників- гостомельчан. З вигуками: «Дякуємо,ГЕРОЇ»,з бурхливими оплесками та блиском в очах зустріли учні почесних гостей на подвір’ї школи. На урочистій зустрічі були присутні депутат Київської обласної ради Семко Н.Г.,голова Гостомельської селищної ради Кириченко А.І.,які вручили воїнам подяки та грошові премії. Батькам героїчно загиблого Старова Олександра було вручено орден «За мужність» ІІІ ступеня заступником військового комісара м.Ірпеня Бугаєнком С.В. Загиблих у цій війні вшанували хвилиною мовчання. Слова подяки зі сльозами на очах подарували учні школи. Неймовірно проникливі пісні та вірші лунали на честь захисників, а після офіційної урочистої частини відбулася душевна розмова між старшокласниками та героями сьогоднішньої зустрічі,які розповіли про важкі військові будні, і про миті радощів та біль від втрат своїх побратимів,а ще наголосили учням про головні життєві цінності: дружбу,любов до рідних та своєї землі. Наприкінці зустрічі діти подарували квіти,а хлопці для поповнення експозиції у шкільному музейному комплексі передали залишок від розірваного снаряду та відеоматеріали для демонстрації учням під час проведення виховних годин та уроків мужності. Приємно також було знову бачити постійних «янголів-охоронців» наших хлопців-гостомельчан: волонтерів Чорногор Олену та Лисенко Тетяну,які мужньо, по-чоловічому витривало, незважаючи на пору року,допомагають забезпечувати всім необхідним наших захисників. Низький уклін Вам,наші захисники! З поверненням! І дай Вам Бог здоров’я , витримки та мирного неба над всією Україною! Заступник директора з виховної роботи Павленко К.М.

«  Квітень 2015  »