Пт, 20.10.2017, 10:30

Початок » 2015 » Лютий » 9 » Зустріч шкільних друзів
Зустріч шкільних друзів

Кожної першої суботи лютого двері Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 гостинно відкриваються для випускників . 7 лютого у затишних класах лунали сміх та спогади,бриніли сльози радощів та горталися літописи вже такими дорослими випускниками 1975,1985,1995 та 2005 років.
Вечір - зустріч шкільних друзів розпочався в актовій залі з перегляду фільму про школу,адже стільки змінилося у ній за ці роки! На обличчях з’являлися посмішки, коли на екрані на фотографіях бачили випускники себе такими юними 40,30,20,10 років тому. До слова були запрошені класні керівники та випускники, які з тремтінням у голосі згадували шкільні роки. І всі бажали одного-миру та єдності!
Усіх присутніх у залі привітав хореографічний колектив «Фаворит» (худ.кер.Дорошенко О.М.) та Єлизавета Дорошенко з піснею «Мова єднання». Про те, що надворі зима нагадали своїм енергійним танцем учасники хореографічного колективу «Хвиля танцю» (худ.кер. Соболь І.Д.) композицією «Зимовий задорний». Зворушливо та проникливо звучала пісня «Мальви» у виконанні Шумар Віолети (5-А кл.), про кохання співали Друк Катерина (11-Бкл.) та Сергієнко Катерина (9-А кл.), піснею  «Намалюю тобі зорі»,а ліричного настрою додали тріо дівчат: Петрук Вікторія, Зоря Марія та Решетило Анна  . Вірш для мами та випускників 2005 року прочитала Крижанівська Єва (2-В кл.), музичним подарунком для всіх учителів стала хореографічна композиція «Соняхи» від «Хвилі танцю»,а завершувала вечір патріотична композиція «Слава Україні». Ведучими вечора були Верченко Альона (11-Акл.) та Сотніченко Петро (10-Акл.).
Незважаючи на радісні моменти цього вечора, ця зустріч була затьмарена сумом та болем за події, які відбуваються в Україні. Хвилиною мовчання згадали тих, хто загинув,захищаючи свободу та єдність нашої держави,а також учителів, які своїм словом та прикладом виховали справжніх достойних людей,та однокласників,яких вже немає… Також не забули і про тих однокласників, які сьогодні боронять нашу землю. 3 хлопців не змогли бути цього дня разом із друзями,тож для них було зібрано кошти від випускників (3000 гривень).
Завершився вечір традиційно-дзвоном шкільного дзвінка!
Від душі дякуємо організаторам цього свята: Дубовецькій А.М.,Дорошенко О.М.,Соболь І.Д.,Агабаєвій А.Д. та всім учням-артистам та ведучим!
Павленко К.М.,заступник директора з виховної роботи

«  Лютий 2015  »