ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ ЧЕРГОВОГО АДМІНІСТРАТОРА.
  • Прийти в школу за годину до початку першого уроку (о 7год. 30 хв.), перевірити санітарний стан школи, перевірити присутність чергових вчителів та присутність на постах учнів чергового класу.
  • Розпочати чергування з прийому дітей у вестибюлі, перевірки змінного взуття.
  • О 8 год.00 хв. відкрити учительську та перевірити наявність класних журналів та їх видачу.
  • З 8 год.20 хв. перевірити покласно проведення фіззарядки в класах або інформування учнів (понеділок).
  • На першому уроці перевірити покласно змінне взуття, наявність шкільної форми (в класах, де проводяться письмові контрольні роботи, дану перевірку не проводити).
  • Після першого уроку перевірити вчасність подання заявки кількості учнів для харчування в шкільній їдальні та відмітку про кількість відсутність учнів в шкільному журналі обліку відвідування учнями школи.
  • Під час перерв контролювати за чергуванням учнів та чергових вчителів.
  • Проводити контроль за організацією харчування учнів у шкільній їдальні, своєчасністю накриття столів. Контролює присутність класних керівників в їдальні під час харчування учнів.
  • Разом із заступником директора школи відповідальним за складання розкладу й організацій заміни уроків контролювати вчасність початку уроків, спізнення на уроки вчителів та учнів школи, організацію і проводення заміни уроків.
  • Конролювати за своєчасною передачею журналів вчителями під час перерв.
  • Проводити контроль за організацією і проведенням додаткових занять, факультативів, гуртків та інших позакласних заходів.
  • В кінці чергування перевірити санітарний стан школи, наявність журналів, закрити учительську.
  • Результати чергування записати в журнал чергового адміністратора.
ОБОВ’ЯЗКИ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА ЧЕРГОВОГО КЛАСУ
  • Класний керівник чергового класу є старшим черговим вчителем по школі(поверху). Виконує розпорядження чергового адміністратора.
  • Чергування класного керівника чергового класу розпочинається о 7.40 год.
  • Розподіляє обов”язки чергових між учнями класу.
  • Здійснює контроль за виконанням обов”язків чергових учнями класу до початку занять, під час перерв та по закінченню занять.
  • Контролює перевірку черговими учнями наявності змінного взуття та шкільної форми у школярів перед початком занять.
  • Фіксує факти спізнень учнів на інформування, фіззарядку та на перший урок.
  • Контролює чергування учнів у шкільній їдальні.
  • Перевіряє разом з черговими учнями проведення вологого прибирання класних приміщень по закінченню уроків.
  • Стежить за порядком і дисципліною у школі під час перерв.
  • Забезпечує учнів класу пов'язками (бейджиками) чергових.
  • В кінці кожного дня подає звіт про чергування черговому адміністратору.
ОБОВ'ЯЗКИ ЧЕРГОВОГО ВЧИТЕЛЯ
  • Розпочинає чергування о 7.50 год.
  • Виконує всі розпорядження старшого чергового вчителя та чергового адміністратора
  • Відповідає за налагодження дисципліни і порядку серед учнів до початку занять у вестибюлі школи.
  • Контролює наявність змінного взуття та шкільної форми.
  • Відповідає за дисципліну і порядок під час перерв на своєму посту.
  • В кінці кожного дня подає звіт про чергування черговому адміністратору.