Т Е М А Т И К А

педагогічних  рад  по  загальноосвітній  школі  І-ІІІ  ступенів  № 13
м.Ірпеня  на  2007-2008  навчальний  рік

СЕРПЕНЬ:

1.  Аналіз  діяльності  педколективу  школи  за  2006-2007  навчальний  рік  та  завдання  на  новий  2007-2008  навчальний  рік  з метою  визначення  шляхів  розвитку  школи  в  сучасних  умовах.   Захлюпаний  В.М.

2.      Обговорення  плану  роботи  школи  на  2007-2008 навчальний  рік.  Захлюпаний  В.М.

3.      Стан  виконання  рішень  попередніх  педрад.  Захлюпаний  В.М.

ЛИСТОПАД:

1. Про зовнішнє незалежне тестування учнів – випускників: перспективи, шляхи та форми підготовки учнів. Філіпчук В.І.

2. Діяльність соціально-психологічної служби школи щодо збереження здоров’я та пропаганди здорового способу життя.  Адамчук Т.А. Боднар Н.Д.

3. Стан виконання рішень попередніх педрад. Захлюпаний В.М.

СІЧЕНЬ:

1.   Система  роботи  класного  керівника  з  учнівським  колективом  на  засадах  психолого-педагогічного  проектування  особистісного   розвитку.    Колесник  Н.А.

2.    Про  проходження  атестації  учителів  школи.  Творчий  звіт.   Захлюпаний  В.М.

3.  Стан  виконання  рішень  попередніх  педрад.  Захлюпаний  В.М.

КВІТЕНЬ:

1.  Проблеми  та  досягнення  педагогічного  колективу  у  навчально- виховній  та  науково-методичній  діяльності  педагогів  щодо  роботи  з  обдарованими  дітьми.   Філіпчук  В.І. Колесник  Н.А.

2.  Творчий  звіт  діяльності  методичного  об’єднання  вчителів   гуманітарного  циклу  у  світлі  реалізації  науково-методичної   проблеми  школи.    Захлюпаний  В.М.

3.  Стан  виконання  рішень  попередніх  педрад.  Захлюпаний  В.М.

ТРАВЕНЬ:

1.  Про  перевід  учнів  1-8,  10  класів  та  допуск  до  державної  атестації   учнів  9,11  класів  школи  за  підсумками  навчального  року.  Захлюпаний  В.М.